fbpx
Individuāla konsultācija kursu veidotājiem

Izveido online kursu, kas palīdz citiem un nopelna tev vairāk

Ietaupi laiku

Nopelni vairāk

Iegūsti skaidrību

Kursu veidotājiem ir jānēsā tik daudzas cepures vienlaicīgi. Sākot ar kursa programmu un materiāliem līdz visām tehniskajām lietām un pārdošanai.

Šajā procesā var rasties sajūta, ka pat nezini, no kura gala ķerties klāt. Tas aizņem pārāk daudz laika un sagādā daudz stresa.

Sava kursa izveidošanai un pārdošana nevajadzētu būt mokošam procesam. Viss, kas tev ir nepieciešamas ir skaidrs plāns sava projekta īstenošanai un palīdzība ar tehniskajām lietām.

KONSULTĀCIJĀ TU:

Atradīsi iespējas, kā palīdzēt vairāk cilvēkiem un nopelnīt vairāk ar mazām investīcijām;

Uzzināsi, kā tu vari optimizēt savu online biznesu, lai tev būtu jādara mazāk;

Iegūsi tehniskos instrumentus, kas palīdzēs tev izveidot kursu efektīvāk.

Mācies no praktiskās pieredzes...

Sava kursa izveidošanā ir tik daudz lietu, kas ir ārpus tavas ikdienas. Tu esi savas jomas eksperts, bet, veidojot kursu, sanāk domāt ne tikai par kusa programmu, bet arī par visu tehnisko un pārdošanu.

Es pats jau vairāk kā 5 gadus veidoju kursus saviem zīmoliem (Seek the simple un Patiesā garderobe), kā arī palīdzu citiem izveidot viņu online kursus tepat Latvijā.

Šo gadu laikā esmu piedalījies tik daudzu kursu veidošanā. Visdažādākajās cenu kategorijās un nozarēs. Es sekoju līdzi visiem rezultātiem un zinu, kas jāņem vērā, lai kursam būtu labāki rezultāti.

Tieši tāpēc viss, par ko runāsim konsultāciju laikā, ir praksē pārbaudīts un pielāgojams jebkuram online kursam. Es dalīšos ar reālu pieredzi un piemēriem, lai tu varētu izveidot tādu kursu, kas palīdzēs citiem un nopelnīs tev vairāk.

Ar vienu konsultācijas pie Anda, aiztaupīju vairākus mēnešus

Gatavojot savu online kursu man bija skaidrs, kāds būs tā saturs un kā tam jāizskatās, bet man nebija ne jausmas, kā to visu tehniski realizēt.

Kā salikt gaismas un audio. Kā to visu safilmēt un samontēt.

Ar vienu konsultācija pie Anda, es aiztaupīju vairākus mēnešus reasearch, mēģinot saprast, kā tad to visu īsti izdarīt. Andis man deva pārliecību par saviem spēkiem, kā arī labākos tehniskos risinājumus.

Rezultātā mans online kurss ir palaists, un tā filmēšana aizņēma tikai 2 dienas.

BAIBA DAMBE

ZĪDĪŠANAS KONSULTANTE, GAIDIBUTELPA.LV

Piesakies konsultācijai

150  


  • 1x individuāla konsultācija
  • 60 min
  • Zoom platformā
  • Skaidri nākamie soļi
Nepieciešama palīdzība ar tavu kursu?
andis@andisarnicans.com
+371 29333282
Tavs vārds
Tavs e-pasts
Kā varu tev palīdzēt?
0 of 1000
Vai tev jau ir izveidots savs kurss?